Meist

TOP 101 missioon

mission

TOP 101 Eesti väärtuslikumad ettevõtted on koostatud Prudentia ning Nasdaq Tallinna koostöös alates 2020. aastast. Topiga soovitakse avalikku arutelu tekitamist kolmel ettevõtte väärtusega seonduval teemal: ettevõtte väärtus M&A kontekstis – aidata mõista paremini ettevõtete ostu, müügi ja ühinemiste taga olevaid motiive; Eesti ja Baltikumi konkurentsivõime ja ettevõtte väärtus kui oluline mõõdik ettevõtte edasise arengu seisukohalt ning selle olulisuse rõhutamine.

TOP 101 Eesti väärtuslikumad ettevõtted illustreerib teada-tuntud fakti- Eesti kõige väärtuslikumad ettevõtted on riigi majanduse mootoriks ja rikkuse allikaks.

TOP 101 koostajad

Prudentiast

Prudentia on Baltikumi juhtiv finantsnõustamisteenuseid pakkuv ettevõte, asukohtadega Tallinnas ja Riias. Me pakume ettevõtete ostu- ja müüginõustamist ning muid finantsnõustamisalaseid teenuseid nii äri- kui ka eraklientidele.

Lisaks oma põhitegevusele viib Prudentia ellu ning osaleb mitmetes ühiskondlikult olulistes projektides. Nende projektide põhifookuseks on toetada hariduse arengut ja soodustada ettevõtlikkuse kasvu noorte seas.

Üks tähtsamaid Prudentia poolt algatatud projekte on TOP 101 Läti väärtuslikumat ettevõtet, mida viikase läbi koostöös Nasdaq Riiaga juba alates aastast 2005.

TOP 101 Eesti väärtuslikumat ettevõtet avaldati esmakordselt 2020. aastal koostöös Nasdaq Tallinnaga.

Lisateavet Prudentia kohta leiate: www.prudentia.ee

Nasdaq Tallinn

Nasdaq Tallinna börs on koht, kus on noteeritud kõik ambitsioonikad Eesti ettevõtted ja kus investeerivad kõik ambitsioonikad Eesti inimesed. Nasdaq Tallinna börs on ainus reguleeritud väärtpaberite järelturg Eestis.

Börs pakub ettevõtetele võimalust kaasata kapitali, võimaldades samal ajal nii institutsionaalsetel kui jaeinvestoritel osaleda väärtpaberite esmapakkumistel kui ka järelturul kauplemisel.

Oleme avatud ja läbipaistev kauplemiskeskkond, mis viib omavahel kokku raha paigutavad investorid, täiendavat kapitali kaasata soovivad ettevõtted ning börsi liikmed, kes vahendavad investorite väärtpaberitehinguid ühtses elektroonilises kauplemissüsteemis.

Kontaktid

Küsimuste korral TOP101.ee kohta, palun kontakteeruge maili teel:

prudentia@prudentia.ee
Prudentia

Prudentia Tallinn
Global M&A Baltics
www.prudentia.ee
Liivalaia 13, 10118
Tallinn, Eesti

Nasdaq riga

Nasdaq Tallinn
www.nasdaqbaltic.com
Maakri 19/1, 10145
Tallinn, Eesti
Kontaktnumber: +372 640 8840